зажадав я недавно поїхати кудись. Варіант з Івано-Франківськом накрився, тому вибрав Львів. Їхав сам, в надії, що мене там зустрінуть(вона не справдилась)=). То от, взяв білети та рушив. Їхав цілу ніч.
в сім ранку приїхав на місце. Якийсь таксист сказав, що в мене випали шкарпетки. справді, вони випали.

йшов пішки з вокзалу, фоткав:
pict1

Прийшов на проспект Свободи. був ранок, прохолодно та кайфово, мало зовсім народу.
pict2
зате був Шевченко. а я думав всі його пам”ятники в людський зріст.
поблукавши трохи, та зрозумівши, що ранком толку мало, пішов на Замкову Гору. Телецент дуже порадував, Верхівка величної вежі губиться в хмарах. вилізши на оглядовий конус, оглядів місто.чудове!
pict3
зовсім випадково знайшов будинок де з”явився на світ Шухевич:
pict4

В Львові класний клімат, порівняно з надніпрянською спекою. вночі дощило, тому було до фіга слимаків під ногами.
pict5

Згодом, пішов на Личаківське кладовище. Купив абрикосів, які до речі дешевші, за анологічні в Києві, поїв в Картопляній хаті, якийсь бісово гострий соус за м”ясом.
Личаківське кладовище чудове.
зацінив могили видатних людей, найшов пам”ятник пластунам
pict6

Оскільки був я сам, то я вирішив не ходити по ресторанах, а пити квас в барах. і ще класною знахідкою було кафе Пінгвін зліва від оперного тетру.
Тут подають березовий сік, морозиво і теплі молочні коктелі. На стелі крутиться вентилятор, а на стіні табличка: “Не зсувайте столи. зберігайте порядок!”. При тому, що інтер”єр модерний та якісний. Якийсь такий приємний окупаційний шарм.
pict0073

лазив по барах, пив квас, який чомусь дуже нагадує пиво, і слухав, як львівські пані та пани говорять в яку домінікану краще йти і де ліпше сповідуватися.
Радує велика кількість красивих греко-католицьких соборів. вони просто зашибєнні.
pict8
багато трамваїв. багато бруківки. багато москалів та багато поляків, що ходять на екскурсії. реально їх тут дуже багато. ОДин раз наткнувся на сімейко циган.

під вечір прийшов на вокзал, сів на потяг та спав всю дорогу до Києва.