Привіт, це знову я, Рамірес. Мій напарник – Джо. Що я знаю про Джо? Я звичайний коп з Нового Орлеану, і тут на тобі – що я знаю про Джо? Ну була одна історія…
Джо не завжди не приносив користь. Якось він дуже гарно застосував мою тактику… Йшов дощ і п’ятеро чоловік сиділи колом в гнітючому підвалі. Всі в дупель п’яні і всі в дупу банани. Всі хочуть покінчити з життям.
– Свого часу я викручував рідкісні деталі з готельних кондиціонерів і продавав їх. Бля, а зараз це рускіх почали на курорти не пускать. – каже перший
– А я ваще єврей! – п’яно водить руками другий
– А я зрозумів одне: в житті нема ні хріна смислу! Тому ви всі повинні вбитися. Я був страшенно раз багатим! Я не хотів ділитися жадібним був! Спочатку розбив машину! та то так. Потім згорів фонтан. Подумував вкласти гроші в благочинність! але мене відразу обікрала група воєнізованих монашок імені Нельсона Мандели. Тепер я бомж.
– Точно! В житті смислу нема ні фіга!! Раз купив коня дочці. З золотими копитами. Вона його любила дуже. Одного туманного ранку вздумалось мені його з стайні вигулять. Веду його по місту, а там тихо, пригород.Шибирх! Половина коня шеберхає на поверхні, а інша затиснута в люці. Явно йдуть кровопотьоки. а він ні туди, не сюди. Не витягну, думаю, здохне, ще завоняється. Поїхав додому взяв рушницю, а що. Навіщо тварині мучитись? В напівсні і в алкогольному сп’яніні, я і розстріляв люк. Коли оклигав, бачу, кінь стоїть в транспортері і голосно немов матюкається. Дивлюся в люк, а там… Мій старий знайомий водій евакуатора прострелений тримає золоту підкову.
– Жахливо. А я хлопці… Я коп і ви всі заарештовані, – сказав Джо, ідеально проводячи операцію, – Красти запчастини жах, вбити водія – ще гірше, гнати на моїх добрих друзів монашок – страх.
– А мене мене за що?
– А тебе за те що ти вже четверту годину план куриш…
***
В ефірі пісня “Хто не хоче бути бажаним” та музична композиція ” Любов розквітає, де моя Розмарі…