Студент сидить і в світлі лампи викарбовує голкою на ручці фізичні формули. Це не просто шпаргалка це мистецтво. Смисл в тому аби в пластиковій ручці зробити борозни і потім провести по побіленій стіни і насолоджуватися формулами і гарними результатами. І ось шедевр терпіння і акупунктури завершено.
Шпора дала результати. Екзамен складено.
– Ні фіга не гарно бути бомжем, бо він, Ящірка!!! – і весь диван заворушився тілами студентів під кайфом. Вони попадали на землю, надриваючи животи. Покраснівши морди, зіниці перетворились в математичні точки,
– Починаєш цінити щастя, тільки коли воно годзілла, – промовив один студент заспокоївшись. Знову теж саме.
Хтось розбив кальян. Його побили стільцями.
Нашому студенту дали пораду спробувати кокаїн. Він згодився і пішов додому.
Асфальт ходив під ногами і будівлі кружляли навколо нього. Ліхтарі сміялись у вічі і гордливо курили люльки. Флюорисцент колов очі.
Виклав все лайно з сумки. І упав на стілець. Розсипав всю наркоту на стіл. Підняв чудо-ручку-шпору і вона вся в коксі. Це здалося йому смішним. Білі букви. Що втрачати подумав він і занюхав. Голова пішла обертом.
– Я скурив формулу, – підняв він руки до люстри. Люстра заколихалась. І колихалась…
Понад 10 хвилин, а люстра все коливається. Слина стікає з ошелешеного рота студента. Він поглянув на ручку, то була формула вільних коливань. Незатухаючих.
– Ні хєра собі… – думки роїлись в голові. Він гарячковито почав викарбовувати все що можна було, заливаючи все бридкою слиною. Скоро він літав під стелею в космічному кумарі локалізованому в кімнаті. Накарбувавши щось про закон збереження енергії, студент радісно вдихнув кокаїн з ручки і схопився за люстру, яка досі коливалася. І тут всесвіт розірвало і затягнуло самого в себе в десятій степені, знищуючи все суще. Таким і був апокаліпсис, любі діти.